Sanayi Tipi Süpürge ModellerimizSanayi tipi süpürge, ıslak ve kuru vakum özelliğine sahip olan sanayi tipi kullanım amaçlı elektrikli süpürgedir. Diğer süpürgelerden farkı daha güçlü motor, daha geniş kazan kapasitesi gibi özellikleridir. Motor gücü, hava debisi ve kazan kapasitesine göre sınıflandırılır. Kullanım ihtiyacınıza göre doğru süpürgeyi seçmek çok önemlidir. Doğru seçilmemiş bir süpürge size hem yeterli performansı sunamaz hem de emek ve zamandan kaybettirir. Yüksek performanslı sanayi tipi elektrikli süpürgeler hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için 0232 433 55 65 numaralı müşteri danışma hattını arayabilirsiniz.


AÇIKLAMA

Kömür motorlu ve asenkron motorlu olmak üzere iki çeşiti bulunan süpürgelerde, kömür motorlular genellikle okul, salon ve küçük ölçekli işletmelerin temizliğini gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Asenkron motorlu sanayi tipi elektrikli süpürgeler ise uzun çalışma performansı ile tercih sebebi olmaktadır. 24 saat çalışma performansına sahip olan sanayi tipi elektrikli süpürgeler, özel tozları dahi emebilecek yapıya sahip olarak üretilebilir. İstenilen güçte ve özellikte üretimini yaptığımız sanayi tipi elektrikli süpürgelerin kullanım alanları oldukça çoktur.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

- Elektrikli süpürge sanayi tipi özelliği taşıdığından uzun süreli kullanım şartlarına uygun bir makinedir.
- Paslanmaz çelik kazan olması sağlam bir yapıya kavuşturmuştur ve uzun ömürlüdür.
- Toz ve su temizliğinden (ıslak- kuru temizlik) çoklu işlem görevi göstermek için tasarlanan orijinal asenkron motor, güçlü ve benzersiz bir emiş gücü sağlar.
– Vakum hortumu ve aksesuarların hepsi uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması için kaliteli malzemeden üretilmiştir.
– Aksesuarların iç tasarımları, süpürgeyi kullanan kişinin farklı gereksinimlerine göre düzenleniş olup rahatça değiştirebileceği çok çeşitli başlıklar imkanı sunar.
– Şık görünümlü makinenin; otellerde, lokantalarda, işyerlerinde, oto yıkamalarda, okullarda, camilerde, fabrikalarda ve depolarda rahatça kullanılabilme imkanı vardır.KURU KULLANIM İÇİN KULLANMA TALİMATLARI

- Güç kaynağına giden voltajın, sanayi tipi elektrikli süpürgenin çalışmasına uygun voltaj ile aynı değerde olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
- Bütün vakum hortumları bağlayınız ve işinize uygun bir başlık seçiniz.
- Vakum hortumunu elektrikli süpürgenin vakum yuvasuna takınız.
- Cihazı konu ile ilgili, yetkili kişilerin kullanmasını sağlayınız.
- Su çekim işleminde bez filtreyi mutlaka kazandan çıkarttığınızdan emin olunuz.
- Süpürgenin bez filtresini sürekli (işlem öncesi ve sonrası temizlik yaparak) temiz tutulmasını sağlayınız. Aksi halde emiş gücünde azalma olacaktır.

SUYLA TEMİZLİK İÇİN KULLANMA TALİMATLARI

- Suyla temizlik işleminde önce (ıslak vakum) toz fitrelerini çelik kazandan çıkarttığınızdan emin olunuz.
- Kazanın boş olmasına dikkat ediniz, dolu ise boşaltma işlemini yapınız.
- Halı yıkama işlemi yaparken, motorun köpüğü içine çekmesi engellemesi ve motorun yanmaması için, depoya köpük önleyici kimyasal ekleyiniz.
- Bu gibi durumlarda cihazın motorun içine su dolduğu için motorun yanması, garanti belgesi kapsamı dışındadır.

MAKİNE GÜVENLİK KURALLARI

- Temizlik veya bakımdan önce kesinlikle cihazın fişini prizden çekiniz.
- Cihazı kullanmadan önce, elektrik akımı kablosunun sağlam bir yapıya sahip olup olmadığını kontrol ediniz.
- Eğer cihazın elektrik kablosu veya diğer parçalarında bir hasar veya arıza varsa, arıza yapmaması veya arızanın büyümemesi için bu parçalar, satıcının hizmet servisinden destek alarak değiştirilmeli veya bakımının yapılması gereklidir.

TEMİZLİK VE BAKIMININ YAPILMASI

- Her kullanımdan sonra kazanı temizleyiniz.
- Toz torbasını temizleyiniz.
- Kabloyu kontrol ediniz ve güç kaynağı biriminde hasar olup olmadığından emin olunuz.
- Toz torbasını kullanmadan önce, deterjan ve ılık suyla yıkayınız ve fön makinası veya bekleme süreniz fazlaysa doğal yollar ile kurutunuz.
- Toz torbasını 1-2 yıl kullanımdan sonra değiştiriniz.

MOTORUN BAKIMININ YAPILMASI

Sanayi tipi elektrikli süpürge içindeki karbon fırçaları her yıl bir teknik servis elemanı tarafından kontrol edilmelidir.

ARIZA NEDENLERİ / ÇÖZÜMLER VE UYGULAMALAR

- Toz torbasında toz kalması durumunda oluşan arızalar / toz torbasını temizleyiniz gerekirse bir yenisi ile değiştiriniz.
- Toz torbası ya da deposunun dolması nedeniyle emiş gücünün azalması / toz torbasını ya da deposunu boşaltınız bekleme süreniz uzun ise yıkayıp kurutabilirsiniz.


Detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda formu doldurup gönderin, müşteri temsilcimiz sizi hemen arasın.
Veya formun altında yer alan detaylı açıklamaları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.